Hemen Teklif Al
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

idemarket[ce]

idemarket[ce]

win 95

her şey
Hello World
ile başladı

idemarket 2013 yılında start-up girişimlerinin bir sonucu olarak ortaya çıktı. Fikirlerimizi teknolojiyle buluşturduğumuz her projede pazarlamanın farklı bir dokusu olduğuna inandık. Ajanslardan veya uzmanlardan duymaya alışkın olduğumuz bahaneleri müşterilerimize duyurmamayı hedefledik.

Bu hedef doğrultusunda tanıştığımız her kuruluşa dijital pazarlamanın ve yazılımın önemini anlattık. Yazılım temelli bir ekip olmamız sayesinde, bugünlerde bir ajansın olmazsa olmazı olan metrik yazılımlarını yıllar önce tasarladık ve kullandık. ide Türkçe ve Fransızca'da akıl anlamına geliyor. Akıllı dijital pazarlamanın temellerini her sektöre yaşatma hedefimiz de bu isimle hayat buluyor.

çalışma alanları

neler sunuyoruz

içerik geliştirme

milyonlarca insana gösterim yapmak mı, her gösterimde unutulmayacak izler bırakmak mı, ikisine de ulaşın(ikisine de birlikte ulaşalım)

web projeleri

ilk satırından itibaren geleceğe kodlanmış projeler üretelim

seo

belirli kelimelerde ilk sayfada olmak önemlidir. daha da önemlisi Az rekabet Çok trafik getirisi olan kelimelerde ilk sıralarda olmaktır.

internet reklamları

kampanya başlangıcında iş modeliniz hazırsa, ilk günden itibaren kazandıran ve her bütçeye uygun internet reklamları yapmak artık mümkün.

başlayalım istersen

en çok kullanılan servislerimiz

idemarket çalışma planı İle

karmaşada kaybolma

idemarket sizin için optimum çözümü üretir. Sektörün, markanın ve ekibinin yeteneklerine göre oluşturulmuş idemarket çalışma planı sayesinde başarılı bir internet reklamı sürecine sahip olun.

her firmaya uygulanan şablonlardan ve tekrarlayan stratejilerden farklı olarak büyüme planları yapıyorsanız, işinizi karmaşaya ve şansa bırakmayın. idemarketin bir çok pazar ve 22 ülkede uyguladığı stratejilere sahip olun.