idemarket internet reklamları web tasarım Hemen Teklif Al
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

idemarket

VERİ odaklı tanıtımlar!

İnternet analizleri
başarının temel
aktörüdür.

idemarket 2013 yılında dijital pazarlama yazılımları üreten bir firma olarak doğdu. Sektördeki yazılım & analiz deneyimlerimiz,İnternet reklamlarında benzersiz başarılar yakalamamızı sağladı. Takımımız internet reklamlarının, her platformda istenilen kitleye ulaşması için kendi analiz tekniklerini kullanır.

Dünyada herkes tarafından bilinen firmaların ülkemizdeki internet reklamlarını tasarladık ve yönettik. Bunun yanında en büyük motivasyon kaynağımız ise ilk tanıtımlarını yaparak çalışmaya başladığımız KOBİ'lerin ülkemizin önde gelen markaları arasında yer almasıdır.

idemarket hakkında
Dİjİtal Pazarlama Süreçleri

Gerçekçi hedefler
başarılı projelerin
ilk adımıdır.

Dijital pazarlama, web sitesi yazılımından & arama motorları optimizasyonuna kadar iç içe geçmiş birçok çalışmanın bütünüdür. Pazara ve rakibe yönelik veriler toplanarak planlanan kampanyalar, her zaman hedefe ulaşır.

sektöre ve fİrmalara özel çözümler

En çok kullanılan servislerimiz

partnerlerimiz

kullanılan platformlar

markalar

oluşturduğumuz projeler

Blog yazıları

öğreniyoruz & öğretiyoruz

Sosyal medya reklamları

Facebook reklamı, instagramda reklam verme başta olmak üzere, firmalar sosyal medyanın reklam paketleriyle ilgileniyor. Sosyal medya reklamlarını firmalar nasıl kullanıyor ve nasıl destek alıyorlar?

burak berber

En çok kullanılan yazılım mimarileri

Projeden projeye yazılım teknikleri nasıl belirleniyor ve yazılımın temellerini oluşturan düzen nasıl kurulmuş gibi akla sıkça gelen soruları yanıtladık.

dr. faruk berber
daha fazlası